Skip to content

?SÚŤAŽ JE UKONČENÁ!  
Vyžrebovali sme výhercov super cien v súťaži s knihou MY BIG VISION BOOK – Moja veľká kniha snov, vízií a cieľov ?

Záznam zo žrebovania si môžete pozrieť v tomto videu:

Výhercom srdečne gratulujeme.

(Nasledujúce mená výhercov sú uvedené v náhodnom poradí. Konkrétne ceny sú vo videu): Darina Rybárová, Diana Bačová, Slávka Zozuláková, Petronela Paholková, Tomáš Kiss, Erika Václavíková, Justína Kaplíková.

SÚŤAŽ „Nasleduj svoje sny a vyhraj super ceny!“

Chcete vyhrať jednu z týchto super cien?
Kúpte si v období súťaže od 25.10. 2018 do 06.12.2018 cez webovú stránku www.visionbook.sk alebo www.extradarcek.sk motivačnú knihu MY BIG VISION BOOK – Moja veľká kniha snov, vízií a cieľov a automaticky bude vaša objednávka zaradená do súťaže o nasledujúce ceny:

1. cena: Víkendový romatický pobyt v Hoteli Tri Studničky ****

1. cena: Víkendový romatický pobyt v Hoteli Tri Studničky ****

Užite si pobyt vo dvojici na 3 dni / 2 noci v štvorhviezdičkovom hoteli s prvkami feng shui. Vychutnajte si relax a pohodu uprostred krásnej prírody Demänovskej doliny, v hodnote 331 EUR

Link
2. cena: Najlepší rok môjho života – 2 lístky na tréning osobného rozvoja

2. cena: Najlepší rok môjho života – 2 lístky na tréning osobného rozvoja

Rok 2019 môže byť najlepším rokom vášho života a to aj vďaka tréningu u TOP slovenského kouča Andy Winsona, v hodnote 194 EUR.

Link
3. cena: Kurz zelenej karty u profesionálneho trénera golfu

3. cena: Kurz zelenej karty u profesionálneho trénera golfu

Začnite s golfom v akomkoľvek veku. Naučte sa hrať golf od profesionála. Kurz zelenej karty pre začiatočníkov v hodnote 170 EUR

Link
4. cena: Kronika života Prémium

4. cena: Kronika života Prémium

Rodová kniha, ktorá vám pomôže uchovať váš životný príbeh pre ďalšie generácie rodiny, v hodnote 99 EUR

Link
5. cena Osobný koučing rozvoja osobnosti

5. cena Osobný koučing rozvoja osobnosti

Daniela Rau, medzinárodne certifikovaný kouč Classic a New Code NLP Premier Practitioner. 1 hodina v hodnote 60 EUR

Link
6. cena Luxusné nástenné hodiny

6. cena Luxusné nástenné hodiny

Tieto jedinečné hodiny, ktoré pripomínajú rozkvitnutú čerešňu, pomôžu dotvoriť atmosféru vášho interiéru. V hodnote 57 EUR

Link
7. cena Knižné Bestsellery Kváskovanie 1 a 2

7. cena Knižné Bestsellery Kváskovanie 1 a 2

Dve tlačené kuchárske knihy Kváskovanie 1 – Recepty z kvásku a Kváskovanie 2 – Poklady z vašich kuchýň, plus 2 elektronické knihy. Spolu obsahuje až 157 receptov a rád v kváskovaní v hodnote 49,50 EUR.

Link

1. CENA: VÍKENDOVÝ ROMANTICKÝ POBYT V HOTELI TRI STUDNIČKY****

1. cena: Víkendový romatický pobyt v Hoteli Tri Studničky ****

Boutique hotel Tri Studničky v Nízkych Tatrách je klenotom ponúkajúcim nezvyčajnú atmosféru s náznakom lákavej prestíže odlišujúcim sa od masy iných. Vychutnajte si luxus v príjemnej forme vďaka unikátnemu spojeniu hrejivého tepla domova, typickej atmosféry horskej chaty, rozmaznávajúceho komfortu najlepších mestských hotelov a gurmánskej kuchyne.
Všadeprítomná pozitívna energia a pohoda v hoteli Tri Studničky**** bola odborne ohodnotená špecialistom na čínske učenie fengshui a potvrdená certifikátom. Ako prvý hotel na Slovensku s prvkami fengshui vám prináša neopísateľnú atmosféru v esteticky a energeticky vysokohodnotnom prostredí ideálnom na relax, oddych, zotavenie a dovolenku. Objavte harmonický súlad architektonických riešení exteriérov a interiérov s okolitým horským prostredím a panorámou hôr.

Spomaľte. Nadýchnite sa. Žite.
Vstúpte do oázy pohody, odpočinku a znovu získajte harmóniu tela i duše. Vo wellness centre Tri Studničky vás čaká uvoľnenie sa od stresu života. Nechajte sa rozmaznávať úžasnými masážami, zrelaxujte v jacuzzi alebo v saune, či si vychutnajte slnečnú atmosféru zapadajúceho slnka na prvej horskej pláži v Tatrách. Toto skvostné ubytovanie v Nízkych Tatrách atraktívne dopĺňajú aj presklené konferenčné priestory budiace dojem, že sa konferencia koná priamo v náručí horskej prírody.
To je len časť z toho, čím sú „studničky“, ako ich volajú domáci, neodolateľné. Nadýchnite sa atmosféry harmonického spojenia troch prírodných materiálov – dreva, medi a kameňa, atmosféry návratu k prírode. Vychutnajte si romantický pobyt vo dvojici v tomto krásnom hoteli v ešte krásnejšom prostredí.

Voucher obsahuje: ubytovanie vrátane polpenzie pre 2 osoby na 3 dni/ 2 noci
Termín uplatnenia voucheru: 1.1.2019 – 31.12.2019, mimo veľkonočných a vianočných sviatkov.

Viac informácií nájdete na: www.tristudnicky.sk

2. CENA: NAJLEPŠÍ ROK MÔJHO ŽIVOTA – 2 LÍSTKY NA TRÉNING OSOBNÉHO ROZVOJA

aw-nrmz

Zamilujte sa do každej minúty svojho života aj spolu so svojím partnerom. Touto cenou získate 2 lístky na tréning osobného rozvoja „Najlepší rok môjho života“ u Andy Winsona v hodnote 194 EUR.

Dátum konania tréningu: 12.01.2019 Bratislava

Tréning Najlepší rok môjho života vám pomôže:

  • Odnaučiť sa istým formám správania, ktoré vám bránia žiť váš vysnívaný život.
  • Ovládnuť strachy, ktoré vás paralyzujú a nedokážete si kvôli nim vychutnávať život plnými dúškami.
  • Stanoviť si systematicky vaše ciele (nielen) pre nadchádzajúci rok.
  • Zažiť AHA momenty, vďaka ktorým sa zbavíte pomyselných limitov, ktoré vás brzdia a bránia váš život posunúť na vyšší level.
  • Vypracovať si svoj osobný plán úžasného života, vďaka ktorému premeníte svoje sny na skutočnosť.
  • Dobiť svoju energiu na celý nadchádzajúci rok a spoznať nástroje a stratégie vďaka ktorým sa budete cítiť odhodlane a vždy pripravení do akcie – a to za každých okolností.
  • Zoznámiť sa s nástrojom riadenia vašich peňazí, vďaka ktorému môžete dosiahnuť systematicky svoju finančnú slobodu.
  • Spoznať stovky ľudí, s ktorými budete “na jednej vlne” a nadviažete nové priateľstvá, či možnosti pracovných prepojení. A mnoho iného ….

Prichádza DEŇ, vďaka ktorému sa rok 2019 stane Najlepším rokom vášho života!

Viac informácií získate na: www.najlepsirokmojhozivota.sk

Poznámka: Výherca získa 2 vstupenky GOLD (2 x 97 EUR), ktoré sú uplatniteľné len v dátume 12.01.2019.

3. CENA: KURZ ZELENEJ KARTY U PROFESIONÁLNEHO TRÉNERA GOLFU

Súťaž – Nasleduj svoje sny a vyhraj super ceny

Zelená karta je certifikát s celosvetovou platnosťou, ktorý získate absolvovaním golfového kurzu zelenej karty v hodnote 170 EUR.

Je určený pre všetkých začiatočníkov, ktorí sa rozhodli začať s golfom. Po jeho absolvovaní dostanete oprávnenie pre hru na golfových ihriskách kdekoľvek na svete. Kurzom vás bude sprevádzať Matúš Machnič, bývalý slovenský reprezentant v golfe a aktuálne profesionálny tréner s licenciou. 

Na kurze zelenej karty sa oboznámite so základnou golfovou technikou, golfovou etikou a pravidlami golfu. Kurz je zakončený absolvovaním záverečnej skúšky a odovzdaním zelenej karty. Kurz sa skladá z 10 hodín + 2 hodiny praktická skúška na ihrisku.

Miesto realizácie kurzu: Golfový klub Trenčín

Termín uplatnenia výhry: rok 2019

Poznámka: Golfové palice a loptičky nemusíte mať svoje, dostanete ich počas kurzu zapožičané zdarma.

Viac informácií získate na: www.matusmachnic.golf

4. CENA: RODOVÁ KNIHA KRONIKA ŽIVOTA

Súťaž – Nasleduj svoje sny a vyhraj super ceny

Rodová kniha Kronika života Prémium, v hodnote 99 EUR obsahuje: knihu Kronika života, drevený darčekový box so zlatou potlačou rodostromu, značkové pero.

Každý človek má svoj jedinečný životný príbeh a každá rodina je neopakovateľnou knihou takýchto príbehov. Veselých, vážnych, šťastných aj smutných, múdrych, odvážnych aj nežných….  Príjemný pocit zažijete ak si prečítate životný príbeh blízkej osoby, mamky, ocka, starých rodičov… alebo časom aj ten svoj ❤️. 

Poznáte ten pocit. Pohodlné kreslo, dobrá kniha. Čas akoby zastal. Nezáleží na tom, čo bolo alebo bude. Dôležitý je len príbeh. Ten ktorý sa rozohráva a vystupuje zo strán za šuchotu papiera vždy, keď sa začítate ? ? ☕.

Každý z nás by bol rád, keby vedel viac o svojich predkoch ??, o svojich rodičoch, prarodičoch a aj ich rodičoch. Je veľa vecí, ktoré si vo svojom živote nestihneme so staršími generáciami povedať, alebo niekedy ani nemáme možnosť si čokoľvek povedať. Ak patríme medzi tých šťastlivcov, ktorí svojich predkov zažijú, tak ich slová len málokedy posúvame ďalej našim deťom a vnúčatám.

Kronika života je kniha, ku ktorej sa budete opakovane vracať a jej vypisovanie vám bude robiť radosť. Pri jej vypisovaní si predstavujte, ako ju budú čítať vaše deti, vnúčatá a pravnúčatá. Aké pocity budú mať, keď budú čítať riadky, ktoré v tejto kronike zanecháte. Napíšte pre nich slová a myšlienky, ktoré im chcete odkázať… ??❤

Začnite s tradíciou odovzdávania si Kroniky života ❤️. Spíšte svoj životný príbeh ✍️ a vytvorte tak pamiatku pre ďalšie rodinné generácie.

Viac informácií získate na: www.kronikazivota.sk

5. CENA: OSOBNÝ KOUČING OD DANIELY RAU

Daniela

Osobný koučing od Daniely Rau, medzinárodne certifikovaného kouča Classic a New Code NLP Premier Practitioner.

Pomôže vám vo vašom napredovaní v oblasti rozvoja osobnosti. 

Koučing v trvaní 60 minút v hodnote 60 EUR

Miesto: Trenčín alebo Bratislava

Daniela Rau je koučkou, blogerkou a prednášateľkou. Takisto aj autorkou kníh My Big Vision Book, Kronika života, Kváskovanie 1 – Recepty z kváskuKváskovanie 2 – Poklady z vašich kuchýň Zdravé desiate nielen pre deti

Viac informácií získate na blogu: www.danielarau.sk

6. CENA: LUXUSNÉ NÁSTENNÉ HODINY

6. cena Luxusné nástenné hodiny

Tieto jedinečné kovové hodiny pomôžu dotvoriť atmosféru vášho interiéru. Výrobok kombinuje klasické nástenné hodiny s dekoratívnymi prvkami. 

Prevedenie zaujme na prvý pohľad a vďaka svojmu prepracovanému dizajnu poteší oko a zároveň umožní bez problémov čítať čas.

Strojček: QUARTZ

Veľkosť: 70 cm

Hodnota: 57 EUR

7. CENA: SADA DVOCH KUCHÁRSKYCH KNÍH KVÁSKOVANIE 1+2

7. cena Knižné Bestsellery Kváskovanie 1 a 2

Sada dvoch knižných Bestsellerov s kuchárskymi receptami a dôležitými informáciami o Kváskovaní.

Spolu získate dve tlačené knihy Kváskovanie 1 – Recepty z kvásku a Kváskovanie 2 – Poklady z vašich kuchýň, plus 2 elektronické knihy Kváskovanie bez lepku a Ako využiť starší chlieb.

Spolu až 157 kváskových receptov s fotopostupom v hodnote 49,50 EUR

Viac informácií získate na: www.kvaskovanie.sk